gdzie spać w rzymie

Znajdź i porównaj tanie noclegi w Rzymie oraz zobacz nasze polecane miejsca do spania.

Polecane noclegi w Rzymie

Piazza Nova
Piazza Navona jest jednym z najbardziej ekscytujących miejsc na pobyt w Rzymie. Wąskie uliczki pełne są sklepów z antykami, kawiarniami i restauracjami. Zawsze się znajdzie coś interesującego na każdym rogu.
Fontanna Di Trevi
W okolicach najsłynniejszej fontanny we Włoszech można znaleźć wiele lokali gastronomicznych, sklepów oraz bazarów. Jest to także idealne miejsce do zwiedzania okolicznych zabytków.
Panteon
Okolice Panteonu to świetna baza wypadowa dla tych, którzy lubią odkrywać miasto na piechotę. Główne atrakcje takie jak: Koloseum, Fontanna di Trevi czy starożytne Forum Romanum znajdują się w tym samym obszarze i są łatwo dostępne.
Campo Di Fiori i dzielnica żydowska
Okolica nie posiadająca wielu znanych zabytków słynie z innych rzeczy. Labiryntowe uliczki z kawiarniami sprawiają, że jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków miasta, pełnym niezależnych butików, winiarni i trattorii.
Zatybrze i Janikulum
Zatybrze to piękna stara okolica tętniąca swoim życiem z wąskimi uliczkami zamkniętymi dla ruchu, gdzie najlepiej się zgubić i poodkrywać miasto na piechotę.
Piazza Di Spagna
Okolice Schodów Hiszpańskich można opisać jednym słowem: zakupy. Jest to miejsce gdzie się mieszczą znane sklepy z takimi markami jak: Gucci, Prada czy Armani.
Termini
Jedno z najtańszych miejsc na pobyt w Rzymie, znakiem rozpoznawczym jest monumentalny dworzec kolejowy Termini. Posiada połączenia z całym krajem, a także z innymi krajami Europy.